+380 44 394-84-81

+380 44 394-84-81

Установка пожежної сигналізації в Києві

Повноцінна робота систем протипожежного захисту неможлива без установки спеціального сигналізації. Пристрій своєчасно виявляє джерело загоряння, а потім з блискавичною швидкістю передає сигнал в пожежну службу і на пост охорони. І якщо вам потрібна якісна установка пожежної сигналізації (Київ), ви потрапили за правильною адресою! Професіонали з ТОВ «Перун» виконують якісний монтаж системи у відповідності з усіма стандартами і вимогами. Наша компанія має п’ятнадцятирічний досвід роботи в цій сфері, і ми знаємо, наскільки важлива надійний захист від вогню.

Проектуванняпожежної сигналізації
Установкапожежної сигналізації
Обслуговуванняпожежної сигналізації

Чому необхідна установка протипожежної сигналізації?

Повністю вберегти об'єкт від пожежі практично неможливо. Але, можна вжити заходів, які суттєво знизять ризик виникнення загоряння, сповістять про нього і допоможуть швидко ліквідувати. Пожежна сигналізація в Києві є одним з найбільш ефективних варіантів.

Найвигідніше буде установка такої системи під ключ. У цьому випадку фахівці виконують цілий комплекс робіт, пов'язаних з вибором і установкою сигналізації, в тому числі проектування систем пожежної безпеки.

Правильно встановлена система протипожежного захисту виконує цілий ряд корисних функцій:

  • подача сигналу на центральний пульт управління об'єкта;
  • своєчасне реагування на вогнище займання;
  • оповіщення персоналу і керівництва об'єкта;
  • подача сигналів безпосередньо до установок, призначеним для гасіння пожежі.

Для подачі сигналу тривоги використовуються різні канали зв'язку (мобільні пристрої, бездротовий зв'язок і т.д.). Фахівці ТОВ «Перун» допоможуть вибрати оптимальний для вашого випадку канал, щоб встановити пожежну сигналізацію у відповідності з усіма правилами та вимогами. Ми гарантуємо якісний сервіс і доступну вартість.

Як виконується монтаж пожежної сигналізації в Києві?

Ціна питання - це не єдиний нюанс, який цікавить замовників. Багато хто хоче знати, як саме відбувається установка пожежної сигналізації, в тому числі послуги з монтажу пожежної сигналізації під ключ. Це означає, що на об'єкті виконується повний комплекс робіт по установці системи захисту від пожежі. В процесі враховуються такі нюанси:

  • вимоги, зазначені в діючих нормативних актах;
  • особливості приміщення;
  • дизайн;
  • конкретні побажання замовника.

Важлива також ціна техніки і робіт, оскільки на підприємствах для впровадження установок часто виділяється конкретна обмежена сума. Зазначені деталі обговорюються заздалегідь, і враховуються в договорі. Якщо сторони досягли згоди, тоді фахівці приступають до створення проекту установки. Документ узгоджується з органами пожежного нагляду, і тільки після цього виконується підключення пожежної сигналізації.

Наша компанія здатна реалізувати проекти різної складності, оскільки володіє багаторічним стажем робіт у цій сфері. Досвідчені фахівці мають відповідні навички та знання, а також постійно підвищують кваліфікацію. Це дозволяє виконувати монтаж стандартних, а також нових видів сигналізації. Крім цього вас порадує доступна вартість послуг.

Установка систем пожежної сигналізації від ТОВ «Перун»

У нас ви можете замовити проектування, обслуговування, а також монтаж систем пожежної сигналізації. Ми виконуємо роботи на професійній основі з урахуванням всіх приписів і нормативних актів. Крім цього, надаємо повний пакет документів, що позбавляє від необхідності вирішувати додаткові питання.

Всі наші проекти успішно проходять перевірку в державних органах, контролюючих пожежну безпеку. Це є додатковою перевагою для тих, хто хоче отримати готове функціональне рішення для протипожежного захисту.

Щоб дізнатися деталі оформлення замовлення і розцінки на послуги, досить зв'язатися з менеджерами по телефону або замовити зворотний дзвінок. Ми детально відповімо на всі виниклі питання. Крім цього, ви також можете відвідати наш офіс в Києві.

Чому ми?

Доступна ціна

Великий досвід проектування і монтажу систем, більше 13 років на ринку!

Система контролю якості виконання робіт ISO 9001

Сертифіковане обладнання

Підтримка гарантії виробника

Альтернативний текст

© 2003-2021.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок