+380 44 394-84-81

Жовтень 24, 2019

Вогнезахист тканин і килимів

Існують приміщення, де наявність тканин і килимів – досить істотне, але є і такі приміщення, де тканин мінімальна кількість. Однак, всім відомо, що навіть незначна кількість тканин і килимів може стати серйозною проблемою при виникненні пожежі. Тому важливо убезпечити своє приміщення і в цьому питанні.

На сьогоднішній день існують технології, які дозволяють істотно знизити рівень займистості тканин і килимів, а також знизити рівень виникнення диму в тому випадку, якщо спалах все ж відбувся. Крім того, спеціальна обробка тканин і килимів зможе мінімізувати також і виділення токсичних речовин, у випадку виникнення пожежі.

З важливих переваг вогнезахисної обробки тканин і килимів слід виділити ту обставину, що матеріали, якими просочуються тканини, не впливають на зовнішній вигляд і не мають запаху. А ось, що стосується недоліків то, важливо з акцентувати увагу на те, що вогнезахисні властивості втрачаються в тому випадку, якщо тканини та килими піддавалися хімчистці.

Речовини, які дозволяють зробити тканини та килими більш вогнестійкими, називаються антипіренами. Що ж стосується способу їх нанесення, то можливі два варіанти: занурити тканини в цю речовину або ж рівномірне розпорошення її по всій площині тканини.

Фахівці компанії «Перун» можуть провести детальну консультацію з питань захисту тканин і килимів від загоряння і порекомендувати Вам оптимальні заходи пожежної безпеки Вашого об’єкта.

Альтернативний текст

ТОВ ПЕРУН 2003-2020 WordPress Розробка

Замовити
зворотний дзвінок