+380 44 394-84-81

Вогнезахист металевих конструкцій в Києві

Металеві конструкції сьогодні активно використовуються як несучі елементи будівель, проте, попри видиму надійність, вони мають суттєвий недолік. Під впливом високої температури метал деформується, що може призвести до обвалу. Забезпечити якісний вогнезахист металевих конструкцій допоможуть спеціалісти ТОВ Перун.

Компанія займається в Києві всім спектром послуг, пов’язаних із підтриманням пожежної безпеки.

Майстри дотримуються всіх встановлених вимог і працюють в суворо регламентованому порядку:

  1. Підготовка необхідних матеріалів.
  2. Очищення конструкції від забруднень та сміття.
  3. Антикорозійна обробка.
  4. Нанесення ґрунтувального шару.
  5. Вогнезахисна обробка.

Під час роботи використовуються виключно безпечні для здоров’я людини речовини та найсучасніша техніка.

Вогнезахисна обробка металевих конструкцій: види та особливості

Основна ціль застосування захисних засобів ‒ збільшити стійкість конструкції під час дії полум’я, тобто подовжити часовий проміжок між початком вогневого впливу та виникненням деформацій (прогинів, тріщин та отворів). Існує кілька способів, щоб досягти такої мети:

  • Протипожежна обробка металевих конструкцій фарбою. Забезпечує до 90 хвилин вогнестійкості. Підходить для роботи в приміщеннях з підвищеною вологістю. Серед додаткових переваг: відсутність значного вагового навантаження, висока вібростійкість та естетичний вигляд. Недоліком можна назвати потребу в дуже ретельній підготовці поверхні.
  • Нанесення захисної штукатурки. Забезпечує до 180 хвилин вогнестійкості. Підходить для робіт на відкритому повітрі. Основні переваги: невисока ціна, екологічність та швидкість виконання робіт. Серед недоліків низька вібростійкість та важкість відновлення декоративних властивостей у разі їх пошкодження.
  • Вогнезахист металу за допомогою плит. Підходить для роботи з простими конструкціями. Використовується всередині приміщень і на відкритих майданчиках. Має високу вібростійкість та довгий термін служби. Незначним недоліком є потреба в кріпильних елементах та відповідних системах.

Обираючи спосіб протипожежного захисту необхідно враховувати безліч деталей: вагові обмеження та спосіб розташування конструкцій, вартість, терміни й умови виконання робіт, екологічність та стилістичні властивості матеріалу. Краще за все довірити це завдання професіоналам.

Вогнезахист металоконструкцій в Києві

Наша компанія за понад 16 років своєї праці виконала близько тисячі успішних контрактів з вогнезахисту найрізноманітніших приміщень. Співробітники надають увесь комплекс послуг з забезпечення пожежної безпеки, однією з яких є протипожежна обробка металоконструкцій.

Багатолітній досвід та висока кваліфікація робітників є гарантами успішного результату. Скориставшись послугами організації, ви отримаєте якісну обробку конструкцій за приємною ціною.

Чому ми?

Доступна ціна

Великий досвід проектування і монтажу систем, більше 13 років на ринку!

Система контролю якості виконання робіт ISO 9001

Сертифіковане обладнання

Підтримка гарантії виробника

Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст

© 2003-2023.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені Разработка и продвижение сайтов

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок