+380 44 394-84-81

Вогнезахисна обробка

Вогнезахисна обробка виконується з метою підвищення ступеню вогнестійкості конструкцій і матеріалів і запобіганню поширення пожежі

Фахівці ТОВ «Перун» проведуть коректний розрахунок, допоможуть визначитися зі складом і видадуть оптимальні ціни по виконанню робіт. Замовте прямо зараз прорахунок вартості вогнезахисту!

Вогнезахист можна розділити на:

Вогнезахисна обробка металевих конструкцій

Вогнезахисна обробка металу виконується для того що б збільшити тривалість несучої здатності конструкції, так як при виникненні пожежі та досягненні розрахункової температури через 15 хвилин незахищена металева конструкція стає схожа на пластилін. Вогнезахисна обробка здійснюється нанесенням вогнезахисної фарби або штукатурки. Все залежить від необхідного ступеню вогнестійкості конструкції. При підвищенні температури фарба спучується що створює термобарьер, штукатурка сама по собі має пористу структуру, що і дозволяє їй захищати конструкцію тривалий час. Умовно можна сказати що колони обробляються штукатуркою, а балки і прогони обробляються фарбою. Відповідно розрізняється вартість матеріалу та виконання робіт з вогнезахисту, на ціноутворення впливає не тільки вибраний матеріал, але і товщина металевої конструкції. Всі роботи по захисту металевих конструкцій правильно виконувати в їх зібраному стані, що дозволяє обробити всі з’єднання і зварювальні шви. Фахівці ТОВ «Перун» проведуть коректний розрахунок, допоможуть визначитися зі складом і видадуть оптимальні ціни по виконанню робіт. Замовте прямо зараз прорахунок вогнезахисту металевих конструкцій у наших фахівців.

Вогнезахисна обробка (просочення) деревини

Вогнезахист (просочення) деревини вогнезахисними речовинами виконується з метою підвищити її вогнестійкість, і зменшення швидкості поширення горіння при її загорянні. Просочування деревини виконується спеціальними, сертифікованими матеріалами на основі складних солей, багато які  з цих матеріалів служать також для біозахисту деревини. Гарантійний термін дії матеріалів для вогнебіозахисту залежить від виробника, але як правило не перевищує 3-5 років. Для збільшення терміну дії вогнезахисту деревини можуть використовуватися спеціальні фарби, термін їх дії як правило складає 10 років, але як і всі фарби вони не зберігають природний колір дерева. Фахівці ТОВ «Перун» проведуть коректний розрахунок, допоможуть визначитися зі складом і видадуть оптимальні ціни по виконанню робіт. Замовте прямо зараз прорахунок вогнезахисту деревини у наших фахівців.

Вогнезахисне просочення тканин і ковролінів

Вогнезахист тканин виконується як правило при використанні їх як декорацій, оздоблювальних матеріалів в будівлях з нормальним ступенем вогнестійкості. Виконується вогнезахисна обробка спеціальними сертифікованими матеріалами і діє до першого прання або хімчистки. Обробка ковролінів виконується за умови їх використання на шляхах евакуації, так само як і з тканинами діє вона до першої хімчистки або прання. Фахівці ТОВ «Перун» проведуть коректний розрахунок, допоможуть визначитися зі складом і видадуть оптимальні ціни по виконанню робіт. Замовте прямо зараз прорахунок вогнезахисту тканин і ковролінів у наших фахівців.

Вогнезахисна обробка повітроводів

Вогнезахист повітроводів виконується як правило в системах примусового димовидалення та забезпечує працездатність системи при виникненні високих температур. Виконуються дані роботи сертифікованими матеріалами, спеціальними штукатурками або термостойкими плитами. Всі роботи по захисту повітроводів правильно виконувати в їх зібраному стані, що дозволяє обробити всі з’єднання. Замовте прямо зараз прорахунок вогнезахисту своєї системи вентиляції або димовидалення у наших фахівців.

Чому ми?

Доступна ціна

Великий досвід проектування і монтажу систем, більше 13 років на ринку!

Система контролю якості виконання робіт ISO 9001

Сертифіковане обладнання

Підтримка гарантії виробника

Альтернативний текст

ТОВ ПЕРУН 2003-2020 WordPress Розробка

Замовити
зворотний дзвінок