+380 44 394-84-81

Вогнезахисна обробка в Києві

Вогнезахист конструкцій являє собою комплекс процедур, метою яких є зниження здатності елементів до займання. В процесі використовуються спеціальні речовини, розчини та будівельні матеріали.

Вогнезахист дерев'яних конструкцій
Вогнезахист металоконструкцій

Обробка вказаними засобами повинна виконуватися тільки професіоналами, оскільки передбачає певні ризики для людини. У Києві таких майстрів ви знайдете в ТОВ Перун. Ми підбираємо тільки якісні матеріали, та виконуємо роботи з урахуванням всіх вимог.

Вогнезахисна обробка: що входить в комплекс робіт?

Щоб збільшити вогнетривкі властивості дерев'яних, металевих та бетонних конструкцій, необхідно виконати цілий ряд процедур:

  • підготовка матеріалів до обробки;
  • очищення поверхні конструкцій (майстри видаляють сміття, бруд та пил);
  • нанесення спеціальних речовин;
  • обробка захисним шаром.

Останній пункт стосується тканин. Їх занурюють в особливі ємності із спеціальним розчином, що забезпечує захист волокон. Після цього, матеріал піддається сушці у виробничих цехах. Що стосується місця проведення, то протипожежна обробка може виконуватися безпосередньо на підприємстві клієнта або в спеціально обладнаних приміщеннях.

 Все залежить від типу та матеріалу конструкції. Майстри, які мають великий досвід подібних робіт, стверджують, що найбільш сприйнятливим до вогню є дерево. Тому конструкції з цього матеріалу повинні оброблятися в обов'язковому порядку. 

Особливо, якщо з них побудований будинок або інше житлове приміщення. Крім цього, просочення захисними засобами необхідне для бетонних та металевих споруд. Оскільки ці будівельні матеріали відрізняються по своїх властивостях, то і вартість вогнезахисної обробки буде різна.

Якісна вогнезахисна обробка від професіоналів ТОВ Перун

Наша компанія уже багато років надає комплекс послуг по забезпеченню захисту будівель та конструкцій від загоряння. Вогнезахист будівельних конструкцій є однією з них. Скориставшись такою послугою, ви отримуєте якісну обробку матеріалів спеціальними речовинами за доступною ціною.

Співробітники використовують новітні методи, сучасне обладнання та сертифіковані розчини для обробки, що гарантує максимум захисту від загоряння. Крім цього, ви можете замовити у нас монтаж, обслуговування та проектування систем протипожежного захисту. Для уточнення всіх деталей та оформлення замовлення, зв'яжіться з нами телефоном або залиште заявку на сайті.

Чому ми?

Доступна ціна

Великий досвід проектування і монтажу систем, більше 13 років на ринку!

Система контролю якості виконання робіт ISO 9001

Сертифіковане обладнання

Підтримка гарантії виробника

Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст

© 2003-2022.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені Разработка и продвижение сайтов

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок