+380 44 394-84-81

Вогнегасники

Призначені для гасіння загорянь твердих, рідких і газоподібних речовин, пожеж класу А, В, С

catalog_item_1

Вогнегасники

Призначені для гасіння загорянь твердих, рідких і газоподібних речовин, пожеж класу А, В, С

Детальніше

Серед найуживаніших засобів гасіння вогню, вогнегасники займають перше місце. Цей прилад дозволяє своєчасно приборкати полум’я до його розповсюдження і тим самим зменшує ризики для здоров’я і життя людей.

Зважаючи на те, що пожежі зазвичай спалахують зненацька, варто завчасно купити вогнегасник для забезпечення пожежної безпеки у власній оселі, в автомобілі та на підприємстві. Засоби для приборкання вогню мають бути доступними для використання в будь-яку мить.

Придбати таке обладнання може кожен, вартість вогнегасників доволі помірна. Варто лише обрати постачальника, якому можна довіряти. Адже неякісний прилад може не тільки не срацювати, а ще й завдати більшої шкоди вашому майну.

Вітчизняне виробництво вогнегасників – висока якість за помірною ціною

Українські виробники, що мають достатній досвід і державну ліцензію на виконання робіт, пов’язаних з протипожежною безпекою, впевнено конкурують з іноземними брендами.

Вогнегасники від солідних українських виробників не поступаються якістю імпортним, а ціни на них є дуже привабливими для більшості споживачів.

Наприклад, купити вогнегасник в Києві можна в компанії ТОВ Перун. Це цілковито безпечно і дуже вигідно – якість товарів перевищує їхню вартість. ТОВ Перун має неабиякий досвід, адже близько 16 років спеціалізується на проектуванні та встановленні протипожежних систем. Займається компанія і продажем протипожежного обладнання. Зокрема, продає товари власного виробництва за доступними цінами.

Перун є впевненим лідером у сфері протипожежної безпеки України. Співробітники компанії постійно розвивають свої наукові і професійні навички, тому виробнича та проектна діяльність Перун завжди на високому рівні.

Якісні вогнегасники в Києві: як вибрати

Застосування протипожежного обладнання відрізняється залежно від причин пожежі, її масштабів та джерела загоряння.

Побутові та виробничі пожежі трапляються через цілу низку факторів.

До найчастіших причин можна віднести:

  • пошкодження електроприладів і електричних мереж;
  • порушення правил безпеки;
  • витоки газу;
  • зберігання горючих та легкозаймистих речовин у непідходящих умовах;
  • несправність печей та камінів;
  • дитячі ігри з вогнем;

За діючою речовиною вогнегасники бувають: пінні, порошкові та вуглекислотні. Вони призначені для гасіння різного типу пожеж:

  • Пінні – ефективні для гасіння тліючого полум’я, багатьох твердих речовин та деяких легкозаймистих рідин. Їх не можна використовувати при пожежах електромереж та обладнання, а також у разі горіння спиртів та лужних металів;
  • Порошкові – для пожеж класу А, В та С (горіння рідких, твердих речовин, газів та електричних пристроїв до 1 кВ);
  • Вуглекислотні або газові – ліквідують пожежі А, Б, С, вони також здатні гасити матеріали та речовини, що можуть горіти без надходження повітря;

Для того, щоб прилади працювали ефективно, купувати їх варто лише у надійного постачальника. За законодавством, виготовляти протипожежне обладнання і здійснювати продаж можуть лише спеціалізовані підприємства, що мають відповідну державну ліцензію. Компанія Перун має всі дозвільні документи і сертифікати для будь-якого виду товарів.

Варто зазначити, що пожежне обладнання від ТОВ Перун відповідає високим стандартам якості. А досвідчені фахівці надають грамотні рекомендації щодо вибору пристроїв і особливостей застосування.

Функціональні ручні вогнегасники від надійного постачальника

Крім діючої речовини, вогнегасники відрізняються місткістю, подачею засобу для гасіння, типом спрацьовування і запуску процесу. Найбільш поширеними є вогнегасники, що запускаються вручну. Їхня вартість доволі помірна. В автомобілях зазвичай використовують більш компактні малолітражні моделі. А для помешкань потрібні вогнегасники об’ємом від чотирьох літрів і більше.

Розібратися у всьому різноманітті приладів доволі складно. Перш ніж придбати вогнегасники, варто проконсультуватися з фахівцями щодо специфіки їхнього використання. Для використання у робочих приміщеннях доцільного мати кілька різних моделей, аби мати впевненість, що пожежа будь-якої категорії буде ліквідована.

Надійніший виробник вогнегасників в Україні – компанія Перун – пропонує якісне обладнання, доступне кожному. У каталозі магазину є різноманітні моделі вогнегасників, призначені для гасіння пожеж класу А, В, С та супутні товари. Можна придбати їх у виробника, а за потреби й перезарядити. Широкий асортимент дозволяє вибирати від малолітражних приладів до великих стаціонарних. З допомогою досвідчених консультантів, ви знайдете потрібні вогнегасники за ціною, яка вас влаштує, і зможете скористатися адресною доставкою.

Обирайте тільки найкраще з ТОВ Перун.

Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст

© 2003-2023.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені Разработка и продвижение сайтов

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок