+380 44 394-84-81

Вогнегасники

Призначені для гасіння загорянь твердих, рідких і газоподібних речовин, пожеж класу А, В, С

Вогнегасники

Призначені для гасіння загорянь твердих, рідких і газоподібних речовин, пожеж класу А, В, С

Детальніше

Елемент системи пожежогасіння

Вогнегасник – незамінний і найпоширеніший інструмент в пожежогасінні. Найчастіше наявність одного невеликого вогнегаснику і його своєчасне застосування може запобігти виникненню пожежі найвищого ступеню складності. Обов’язкова наявність вогнегасників в автомобілях, на виробництвах, у офісах та громадських місцях прописана в нормативних актах практично всіх країн.

Продаж вогнегасників в Україні – один з напрямків нашої діяльності.

У ТОВ Перун можна купити вогнегасники в Києві будь-якого типу, ємності і класифікації: вогнегасник ОП-5, ОУ-5, ОУ-2, ОУ-2, ВП-2, ВП-5, ОП-1, ОУ-3, ВВК-2, а також ОП-100, і ОП-6.

Трохи історії

Перші вогнегасники застосовувалися на початку XVIII століття – це були бочки, наповнені водою, вони мали запал з пороховим зарядом. Механізм був простий – його закатували у вогонь, порох запалювався, бочка вибухала, і її вміст виплескувався на полум’я. З тих пір, звичайно, багато що змінилося, і зараз вогнегасники мають більш складний механізм.

Типи вогнегасників

Класифікація ґрунтується на речовині, яка знаходиться всередині балону вогнегасника. Також від цього залежить вартість. У компанії Перун ви можетекупити вогнегасник порошковий, вуглекислотний, повітряно-пінний і пінний. Якщо ви не знаєте, що саме вам потрібно, давайте розглянемо принцип дії кожного окремо.

Вогнегасники за різними критеріями поділяються на кілька типів:

  • тип спрацьовування (ручні, автоматичні, комбіновані);
  • тип впливу на вогонь (газові, пінні, емульсійні);
  • обсяг (до 4 кг, від 4 до 8 кг, від 8 кг);
  • тип запуску (вентиль, важіль, додатковий тиск);
  • спосіб подачі речовини.

На вогнегасники в обов’язковому порядку наноситься буквено-цифрове маркування, що інформує про тип і клас, а також про масу вогнегасної речовини. Як правило, пристрої фарбують у червоний колір.

Пінні вогнегасники

Здійснюють гасіння пожежі піною. Піна проводить електричний струм, тому застосовувати її для гасіння електроустановок і електричних мереж не можна, так само, як і для гасіння спиртів і лужних металів. Недоліком пінних вогнегасників є необхідність зарядки раз на рік.

Підходять для гасіння тліючих матеріалів. Якщо вам необхідно купити такий вогнегасник в Києві, наша компанія готова запропонувати найширший асортимент. Ми можемо вам запропонувати як імпортні вироби, так і вогнегасники вітчизняного виробництва за низькою ціною.

Газові (вуглекислотні) вогнегасники

Випускаються в ручному і пересувному виконаннях. Використовуються для гасіння таких пожеж, де горіння відбувається без доступу повітря. Для запобігання розповсюдження вогню у випадку загоряння в електрифікованому залізничному транспорті, знадобиться саме вогнегасник такого типу. Механізм полум’ягасіняполягає в охолодженні вогнища загоряння, а також у витісненні кисню, нестача якого перешкоджає горінню. У зв’язку з охолоджуючим ефектом, що виникає при застосуванні вуглекислотних вогнегасників, не рекомендується застосовувати їх для гасіння обладнання або трубопроводів, що працюють при високій температурі, так як це може викликати руйнування їх конструкції. Придбати газові вогнегасники в Україні можна в ТОВ Перун.

Вуглекислотний вогнегасник підійде для гасіння пожеж класу А, В, С. Також підходять для гасіння електроустановок, які знаходяться під напругою не більше 10кВ. Потрібно зауважити, що ціна на них не особливо відрізняється від інших аналогів.

Порошкові вогнегасники

Є досить поширеними і діляться на два типи в залежності від виду порошку. Якщо вам знадобиться купити вогнегасник, можете звернутися в нашу компанію, і наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант, наприклад, порошковий вогнегасник оп-5, за допомогою якого можна гасити практично всі типи пожеж. Вогнегасники з порошком підходять для гасіння рідких, газоподібних і твердих загорянь, навіть для гасіння електрообладнання під напругою до 1 кіловольта – це пожежі класу А, В, С. Однак застосовувати їх для гасіння загорянь матеріалів, яким не потрібен доступ повітря для горіння, не слід.

Обов’язкова наявність

Необхідно пам’ятати, що наявність вогнегасників у спеціальних місцях є найважливішим заходом щодо забезпечення пожежної безпеки. Ніхто не застрахований від випадкового загоряння в громадському місці, вдома або в автомобілі. Саме тому суворе дотримання всіх вимог щодо наявності засобів пожежогасіння там, де вони необхідні, може стати гарантією збереження не тільки особистих чи громадських матеріальних цінностей, а й самого головного – людських життів.

Автомобільні вогнегасники – це не просто чергові вигадки Патрульної поліції , адже ніхто не застрахований від раптового займання в транспортному засобі. Дуже часто відбувається як самозаймання, так і загоряння внаслідок пожежі.

Продаж вогнегасників за доступною ціною здійснюється компанією Перун – ми пропонуємо тільки найкращі моделі, і якщо прийшов час купити вогнегасник, вам варто проконсультуватися у наших фахівців. Детальні ціни на вогнегасники ми надамо при зверненні у нашу компанію.

Крім того, ми надаємо послуги з перезарядки вогнегасників, що досить вигідно, адже ціна нового вогнегасника значно вище, ніж його перезарядка.

Альтернативний текст

© 2003-2021.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок