+380 44 394-84-81

Проектування систем пожежогасіння в Києві

Система пожежогасіння – це невід’ємна частина захисних конструкцій будь-якої будівлі. Вона містить в собі безліч деталей та механізмів, які мають різне призначення та конструкцію. Кожен елемент розміщується в певному місці та під’єднується до загальної системи за допомогою спеціальних каналів.

Проектування систем пожежогасіння
Установка систем пожежогасіння
Обслуговування систем пожежогасіння

Порядок такого розташування не довільний, а чітко регламентований спеціальним проектом. У Києві його розробкою займаються фахівці ТОВ Перун. Ми виконуємо якісне проектування автоматичних установок пожежогасіння з урахуванням усіх вимог. Гарантуємо професійний підхід і доступну ціну.

Проектування автоматичних систем пожежогасіння: особливості

Конструкції, які автоматично спрацьовують у разі виявлення осередку займання, мають досить складну структуру. Для кожної будівлі вони підбираються в індивідуальному порядку. Визначається не тільки тип механізмів, а й схема розміщення. Саме ці дії є основою проектування систем пожежогасіння. Вирішити таке складне завдання можуть професіонали, які працюють в нашій компанії.

Кваліфіковані інженери-проектувальники мають великий досвід роботи, тому зможуть створити правильний проект, який відповідає вимогам законодавства та локальних нормативів. Для кожного замовника він складається в індивідуальному порядку. Під час розробки документації враховуються такі нюанси:

  • планувальні та конструктивні особливості окремих приміщень та будівлі в цілому;
  • призначення споруди (виробниче, суспільне, складське або житлове);
  • вид будівлі в класифікації вибухопожежної та пожежної небезпеки;
  • внутрішній температурний режим в приміщенні;
  • кліматичні особливості окремого регіону;
  • наявність та розташування комунікацій (кабелю, проводки, труби та ін.).

Виконуючи проектування систем автоматичного пожежогасіння, наші співробітники приділяють особливу увагу призначенню будівлі. Для кожної категорії існують індивідуальні правила вибору захисних систем. Це стосується як вогнегасних засобів, так і необхідного обладнання.

Якісне проектування установок пожежогасіння в ТОВ Перун

Наші інженери-проектувальники є одними з кращих у Києві. Звертаючись до них, ви можете розраховувати на професійний підхід і допомогу у виборі підходящої системи. Фахівці відмінно розбираються в сучасних пристроях, знають нюанси розташування механізмів, тому результати їх рішень завжди відрізняються високою ефективністю.

Ще однією перевагою є використання новітніх інструментів і технологій. Завдяки цьому, проектування установок автоматичного пожежогасіння виконується з максимальною точністю, не вимагає доопрацювань. Звертайтеся до нас, і ви зможете оцінити всі переваги високоякісного сервісу.

Пропонуємо комплекс послуг проектування систем протипожежного захисту різного типу. Щоб зв'язатися з нами, використовуйте електронну форму або телефонуйте за вказаним номером. Завжди раді допомогти та надати професійну консультацію стосовно установок автоматичного пожежогасіння та іншого захисного обладнання.

Чому ми?

Доступна ціна

Великий досвід проектування і монтажу систем, більше 13 років на ринку!

Система контролю якості виконання робіт ISO 9001

Сертифіковане обладнання

Підтримка гарантії виробника

Наші послуги

Багаторічний досвід в проектуванні, монтажі та обслуговуванні протипожежних систем, та виконанні протипожежних робіт.

Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст

© 2003-2022.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені Разработка и продвижение сайтов

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок