+380 44 394-84-81

Системи пожежогасіння

Сьогодні системи пожежогасіння служать як для запобігання, так і для обмеження розвитку, гасіння вогню і захисту від полум'я людей, а також матеріальних цінностей. Найнадійнішими в запобіганні таких непередбачених ситуацій є системи автоматичного пожежогасіння

На відміну від ручних систем, які управляються оператором, автоматичні системи пожежогасіння починають діяти з допомогою пожежної автоматики, яка контролюється показаннями датчиків. Це дозволяє забезпечувати оперативне та своєчасне гасіння осередку загоряння без будь-якої участі людини.

Автоматичні системи пожежогасіння можна розділити по речовині, яка використовується під час ліквідації загоряння:

Водяне

Водяне пожежогасіння включає кілька видів водяних установок. Спринклерні – використовуються під час локального гасіння пожеж. Дренчерні – застосовуються під час гасіння вогню на великих територіях. Спринклерні системи програмуються на спрацьовування при незначному підвищенні температури вище встановленої норми. Під час гасіння вогню струмінь розпорошеної води поширюється в безпосередній близькості від місця загоряння. Вузли керування таких водяних установок бувають двох типів: “сухого” – для об’єктів різної площі, що не опалюються і “мокрого” – для приміщень, в яких температура не може опускатися нижче 0 градусів за Цельсієм.

Газове

Системи газового пожежогасіння являють собою різних розмірів балони з пусковим пристроєм для випуску і зберігання газових сумішей пожежогасіння. В якості таких сумішей використовується речовина, яка під час локалізації полум’я знаходиться в газоподібному стані. Активація модуля газового пожежогасіння може бути механічною, електричною, а також пневматичною або поєднувати всі комбінації. Автоматичне газове пожежогасіння призначене для створення несприятливого ​​для полум’я захисного середовища. Локалізація пожежі здійснюється за рахунок заповнення приміщення вогнегасною газовою сумішшю. Принцип дії установок оснований на значному зниженні концентрації кисню, під час подачі в небезпечну зону реакції, негорючого газу.

Порошкове

Порошкове пожежогасіння застосовується при локалізації пожеж різних категорій. Модуль порошкового пожежогасіння спрацьовує, як в автоматичному режимі, так і по команді пожежної сигналізації. В якості вогнегасної речовини застосовується спеціального складу порошок. При автономному  спрацювуванні, час подачі порошку не перевищує 35 секунд після отримання сигналу від датчика. При автономній активації, установка викидає разову порцію порошку. Дана опція допомагає впоратися із загорянням на початковій стадії. Для автоматичної активації системі потрібен сигнал про підвищення температури в навколишньому середовищі. Модулі порошкового пожежогасіння дозволяють гасити різними способами: об’ємними і локальними, по площі і обсягу.

Аерозольне

Аерозольне пожежогасіння засноване на застосуванні тонкодисперсного порошку, простіше кажучи, аерозолю. Дана речовина володіє вогнегасною здатністю. Аерозольні системи використовують однаковий принцип під час формування аерозолю, який ґрунтується на процесі спалювання твердих хімічних складів. В результаті чого, утворюється струмінь, що складається з горючої суміші газів і твердих частинок, які повністю заповнюють обсяг і гасять полум’я. Професійне і високорівневе проектування пожежогасіння дозволяє захистити не тільки житлові і виробничі приміщення від пожеж різного ступеню, а й людей, також їх матеріальні цінності

Пінне

Пінне пожежогасіння дозволяє швидко впоратися практично з будь-яким типом пожежі. Така система здатна за невеликий проміжок часу впоратися з вогнем за допомогою обмеження доступу повітря до горючих речовин. Даний ефект досягається за рахунок декількох факторів.

Наші фахівці підберуть необхідний тип пожежогасіння саме для Вашого об’єкту, зроблять коректний розрахунок і видадуть оптимальні ціни по виконанню робіт. Ми враховуємо різні норми і вимоги які можуть пред’являтися при проектуванні протипожежних систем і робіт, українськими, міжнародними страховими компаніями, WDS та ін. Замовте прямо зараз прорахунок вартості пожежогасіння.

Чому ми?

Доступна ціна

Великий досвід проектування і монтажу систем, більше 13 років на ринку!

Система контролю якості виконання робіт ISO 9001

Сертифіковане обладнання

Підтримка гарантії виробника

Альтернативний текст

ТОВ ПЕРУН 2003-2020 WordPress Розробка

Замовити
зворотний дзвінок