+380 44 394-84-81

Протипожежні роботи спорт клуб «EveryDay Fitness»

Завдання

По системам пожежної безпеки було проведено великий тендер за участю провідних компаній на ринку України. В кінцевому підсумку, замовник зупинив свої вибір саме на компанії «Перун». І високо оцінив професіоналізм наших працівників, як на етапі проектування, так і на етапах будівництва та введення в експлуатацію.

Виконані роботи:

У "EveryDayFitness" були змонтовані системи пожежної безпеки, системи оповіщення людей про пожежу, системи порошкового пожежогасіння в котельні, а також були виконані роботи з вогнезахисту металевих конструкцій.

Встановлено систему пожежної сигналізації, переважно - димові датчики, які при найменшому задимленні, дають сигнал про виникнення пожежі. Цей сигнал йде на систему оповіщення, яка через приймачі, встановлені в кожному приміщенні, сигналізує персоналу і клієнтам про те, що необхідно залишити приміщення.

Була виконана вогнезахисна обробка металевих конструкцій покрівлі, щоб у випадку пожежі була можливість евакуюватися. Тому, що при десь 600 °C, а це за розрахунками - 15 хвилина пожежі, метал перетворюється на пластилін - тобто абсолютно втрачає свої несучі здібності. Система внутрішнього пожежного водопроводу (пожежні крани) дозволяє швидко загасити пожежу при її виникненні.

Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст

© 2003-2022.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені Разработка и продвижение сайтов

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок