+380 44 394-84-81

Протипожежні роботи спорт клуб «EveryDay Fitness»

Завдання

По системам пожежної безпеки було проведено великий тендер за участю провідних компаній на ринку України. В кінцевому підсумку, замовник зупинив свої вибір саме на компанії «Перун». І високо оцінив професіоналізм наших працівників, як на етапі проектування, так і на етапах будівництва та введення в експлуатацію.

Виконані роботи:

У "EveryDayFitness" були змонтовані системи пожежної безпеки, системи оповіщення людей про пожежу, системи порошкового пожежогасіння в котельні, а також були виконані роботи з вогнезахисту металевих конструкцій.

Встановлено систему пожежної сигналізації, переважно - димові датчики, які при найменшому задимленні, дають сигнал про виникнення пожежі. Цей сигнал йде на систему оповіщення, яка через приймачі, встановлені в кожному приміщенні, сигналізує персоналу і клієнтам про те, що необхідно залишити приміщення.

Була виконана вогнезахисна обробка металевих конструкцій покрівлі, щоб у випадку пожежі була можливість евакуюватися. Тому, що при десь 600 °C, а це за розрахунками - 15 хвилина пожежі, метал перетворюється на пластилін - тобто абсолютно втрачає свої несучі здібності. Система внутрішнього пожежного водопроводу (пожежні крани) дозволяє швидко загасити пожежу при її виникненні.

Альтернативний текст

© 2003-2021.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок