+380 44 394-84-81

Проекти

Повний перелік наших проектів

Протипожежні роботи спорт клуб «EveryDay Fitness»

Завдання

По системам пожежної безпеки було проведено великий тендер за участю провідних компаній на ринку України. В кінцевому підсумку, замовник зупинив свої вибір саме на компанії «Перун». І високо оцінив професіоналізм наших працівників, як на етапі проектування, так і на етапах будівництва та введення в експлуатацію.

Детальніше

Пожежна безпека в ресторані «Товстий Тонкий»

Задача

Дизайн ресторану «Товстий Тонкий» базувався на використання дерева, тканин, а також роботі каміну. У гарний інтер’єр замовник поставив завдання непомітно «вписати» систему пожежної безпеки. Власники ресторану високо оцінили оперативність реакції наших фахівців, готовність до внесення змін в проект.

Детальніше

Надіслати

ТОВ Перун — пожежна безпека

Компанія «Перун» працює на ринку пожежної безпеки більше 15 років, за цей час в нашому активі накопичилася достатня кількість проектів, якими ми по праву пишаємося. Потрібно сказати, що кожен проект – це цікавий і особливий кейс, адже в нашій роботі індивідуальний підхід це не просто маркетингова обіцянка. Це необхідність і даність, так як кожен об’єкт по-своєму унікальний і вимагає врахування безлічі чинників для того, щоб забезпечити його безпеку.

Хотілося б відзначити, що забезпечити пожежну безпеку ми можемо для абсолютно будь-якого об’єкта. Ми з однаковою увагою і професіоналізмом ставимося і до житлових об’єктів, і невеликих офісних приміщень, і великих розважальних центрів.

Про масштабність і різноплановість наших проектів говорить і та обставина, що ми однаково успішно і результативно працюємо, як на внутрішньому українському ринку, так і зарубіжних ринках. Адже ми орієнтуємося на найкраще обладнання, на світові стандарти і передові технології. Тому, кожен наш клієнт, може бути впевнений, що звертаючись до нас, він отримує надійного партнера, який зробить його об’єкт безпечним і захищеним.

Якщо перейти від загального до конкретного, то хотілося б звернути вашу увагу на два цікавих проекти, які були завершені за останнім часом. Це забезпечення пожежної безпеки для великого спортивного клубу «EveryDayFitness» і для ресторану «Товстий Тонкий».

Читати більше

ТОВ ПЕРУН 2003-2020

Замовити
зворотний дзвінок