+380 44 394-84-81

Проекти

Повний перелік наших проектів

Декларація пожежної безпеки

Декларація пожежної безпеки в Києві

Після змін в українському законодавстві, що відбулися в 2013 році, з'явився новий, обов'язковий для багатьох підприємств, документ – декларація пожежної безпеки. Він скасував раніше існуючий дозвіл від державних органів з питань пожежного захисту.

Тепер певним категоріям підприємців потрібна тільки правильно оформлена декларація. Самостійно створити її досить складно, тому краще довірити справу професіоналам з ТОВ “Перун”. Ми працюємо в Києві багато років, та вже встигли допомогти багатьом вдячним клієнтам.

Пожежна декларація: основна інформація

Перед тим, як оформити документ, необхідно уважно розібратися, що це та для чого потрібно. Зазначеним терміном називають своєрідне підтвердження того, що матеріально-технічна база підприємства повністю відповідає вимогам, встановленим в законодавстві (йдеться саме про пожежну безпеку).

Правильно складена декларація пожежної безпеки обов'язкова для більшості об'єктів, які здійснюють підприємницьку діяльність. Саме на її основі будуються відносини власників бізнесу з державними пожежними органами. Крім цього, важливість документа полягає також в тому, що без нього неможливо проектування і монтаж протипожежних систем.

У Києві, як і інших містах України, декларація потрібна в наступних ситуаціях:

  • проектування об'єктів;
  • введення їх в експлуатацію;
  • реконструкція будівель.

В останньому випадку існує два варіанти розвитку подій: може створюватися нова декларація відповідності пожежної безпеки або просто вносяться зміни в існуючий документ. Все залежить від кількості та характеру виконаних робіт на об'єкті.

Подача готового примірника може здійснюватися самим власником підприємства, або особою, яка має права на нього. Це може бути господарське відання, право довічного успадкованого володіння, а також оперативне управління. Допускаються також інші права, котрі встановлені в договорі або законі. Все це обов’язково перевіряється компетентними органами. Тому наші співробітники одразу уточняють ці моменти.

Що включає декларація відповідності вимогам пожежної безпеки?

Затверджений державою зразок включає основну інформацію, що стосується стану самого об'єкта. Сюди входять дані про оцінку пожежних ризиків. Вони вказується тільки в одному випадку – вимоги пожежної безпеки не можуть бути виконані в повному обсязі. Декларація про пожежну безпеку також включає розділ про оцінку можливого збитку, який можуть отримати треті особи від пожежі.

У ньому містяться реквізити страхувальних документів, а також результат оцінки можливої ​​шкоди. У цьому випадку можливі два варіанти. Перший передбачає взяття відповідальності за шкоду самим власником. Другий варіант позначає страхування власних ризиків. Ці дані дозволяють правильно побудувати стратегію дій в разі форс-мажорних ситуацій.

Грамотна декларація ДСНС від ТОВ “Перун”

Нашою перевагою є професійний та всебічний підхід до справи. Всі співробітники мають відповідну кваліфікацію та багатий досвід роботи в цій галузі, тому відмінно складають подібні документи. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що декларація відповідності вимогам протипожежної безпеки буде складена правильно. Від вас вимагається тільки надати необхідну інформацію про об'єкт.

Решта турбот наші співробітники візьмуть на себе. Ми виконуємо ретельне обстеження будівлі, а також аналізуємо технічну та проектну документацію. На основі отриманих даних складається декларація відповідності ДСНС. Її приймуть без будь-яких повернень та поправок. Крім професійного підходу, вас приємно здивує також доступна ціна послуг. Пропонуємо адекватну вартість та високу якість надання послуг.

Щоб дізнатися, скільки коштує декларація з пожежної безпеки або уточнити деталі розробки документа, достатньо зателефонувати нашим менеджерам. Також ви можете скористатися спеціальною кнопкою, що забезпечує зворотний зв'язок. Кваліфіковані співробітники оперативно зв'яжуться з вами всього через декілька хвилин. Якщо виникають питання або труднощі з оформленням заявки, завжди можете розраховувати на допомогу досвідчених консультантів.

Детальніше

Пожежна безпека в ресторані «Товстий Тонкий»

Завдання

Дизайн ресторану «Товстий Тонкий» базувався на використання дерева, тканин, а також роботі каміну. У гарний інтер’єр замовник поставив завдання непомітно «вписати» систему пожежної безпеки. Власники ресторану високо оцінили оперативність реакції наших фахівців, готовність до внесення змін в проект.

Детальніше

Протипожежні роботи спорт клуб «EveryDay Fitness»

Завдання

По системам пожежної безпеки було проведено великий тендер за участю провідних компаній на ринку України. В кінцевому підсумку, замовник зупинив свої вибір саме на компанії «Перун». І високо оцінив професіоналізм наших працівників, як на етапі проектування, так і на етапах будівництва та введення в експлуатацію.

Детальніше

ТОВ Перун — пожежна безпека

Компанія «Перун» працює на ринку пожежної безпеки більше 15 років, за цей час в нашому активі накопичилася достатня кількість проектів, якими ми по праву пишаємося. Потрібно сказати, що кожен проект – це цікавий і особливий кейс, адже в нашій роботі індивідуальний підхід це не просто маркетингова обіцянка. Це необхідність і даність, так як кожен об’єкт по-своєму унікальний і вимагає врахування безлічі чинників для того, щоб забезпечити його безпеку.

Хотілося б відзначити, що забезпечити пожежну безпеку ми можемо для абсолютно будь-якого об’єкта. Ми з однаковою увагою і професіоналізмом ставимося і до житлових об’єктів, і невеликих офісних приміщень, і великих розважальних центрів.

Про масштабність і різноплановість наших проектів говорить і та обставина, що ми однаково успішно і результативно працюємо, як на внутрішньому українському ринку, так і зарубіжних ринках. Адже ми орієнтуємося на найкраще обладнання, на світові стандарти і передові технології. Тому, кожен наш клієнт, може бути впевнений, що звертаючись до нас, він отримує надійного партнера, який зробить його об’єкт безпечним і захищеним.

Якщо перейти від загального до конкретного, то хотілося б звернути вашу увагу на два цікавих проекти, які були завершені за останнім часом. Це забезпечення пожежної безпеки для великого спортивного клубу «EveryDayFitness» і для ресторану «Товстий Тонкий».

Читати більше

© 2003-2021.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок