+380 44 394-84-81

Коротко про нас

ТОВ Перун з 2003 року успішно працює на Українському ринку пожежної безпеки пропонуючи своїм клієнтам найширший спектр протипожежних заходів, починаючи з проектування, протипожежної обробки існуючого об’єкта і закінчуючи установкою систем пожежної сигналізації, димовидалення та пожежогасіння.

16 років

ми працюємо для вас на ринку пожежної безпеки

1091 проект

вже реалізовані на підприємствах, офісних будівлях, житлових будинках і розважальних центрах

53 працівника

які регулярно проходять навчання та атестацію в науково-виробничих центрах

Наші цінності

Ми сповідуємо наші цінності при веденні бізнесу, піклуючись про людей навколо нас, їх розвиток та безпеку

Зростання бізнесу

Найголовніше для будь-якої компанії – це зростання бізнесу. Компанія Perun не виняток, так як ми ставимо перед собою найамбітніші цілі, за допомогою яких і зростає наш бізнес. Ми постійно інвестуємо в розвиток компанії, щоб покращувати якість послуг, що надаються і збільшувати кількість задоволених клієнтів.

Розвиток особистості

Компанія Perun піклується про своїх співробітників, так як це найважливіший елемент в процесі побудови сильної і успішної компанії. Для нас важливий розвиток кожного співробітника як особистості і справжнього професіонала своєї справи. Саме тому ми постійно проводимо тренінги для співробітників, з метою поглиблення знань в різних сферах, що допомагає рости як кожному індивідуально, так і всієї компанії в цілому.

Спорт

Наша компанія ставить наголос на створенні і підтримці своєї команди з міні футболу, ми вже стали переможцями і призерами багатьох турнірів. Саме футбол допомагає розвивати нам взаємовиручку, командний дух і загальну націленість на результат. Колективне подолання складнощів і прагнення до перемоги відбивається і на роботі, де теж дуже важливо мати підтримку, розуміння і допомогу товариша.

Аполітичність

Компанія Perun працює в трьох країнах світу і продовжує розвиватися на інших ринках, тому важливо піклуватися про бізнес і клієнтів, які іноді мають різні погляди. Саме тому ми повністю аполітична компанія, яка не симпатизує ніяким політичним силам і не бере участі в політичному житті країн, в яких ми працюємо.

Розвиток ринку

Для будь-якої компанії дуже важливий ринок, на якому вона працює. Це стосується і компанії Perun, яка працює на ринках трьох країн. Для нас дуже важливим є розвиток ринку в кожній країні, так як при наявності здорової конкуренції і хороших умов ринок буде тільки зростати, а якщо зростає ринок, то ростуть і всі компанії, які реалізують свої послуги на ньому.

Нам довіряють

Роки плідної та результативної роботи, більше 1000 задоволених клієнтів – ось основні свідчення того, що ми варті довіри. Важко виокремити з-поміж наших клієнтів тих, чиєю довірою ми пишаємося більше – для нас суттєва довіра кожного. Проте ми можемо назвати ряд відомих брендів, чиї імена можуть стати аргументом для майбутніх клієнтів: «ЄКО Маркет», «Novus», «Coca Cola», «Billerbeck», «McDonalds» та інші.

Сертифікати та Ліцензії

  • Ліцензія Державної Інспекції техногенної безпеки
  • Будівельна ліцензія ДАБІ
  • Міжнародний сертифікат якості ISO: 9001
  • Дозвіл на роботи з підвищеною небезпекою від Держпромгірнагляду
  • Визнання регістрасудоходства України

ТОВ Перун — пожежна безпека

Компанія «Перун» працює на ринку пожежної безпеки з 2003 року, що стоїть за цією датою? Роки безперервного розвитку і навчання – ми розуміємо, що безпека, зокрема пожежна, – перший пріоритет для кожного. На практиці це означає, що від якості нашої роботи залежить не тільки збереження майна, але і збереження життів. Це дуже відповідальна справа, яка вимагає завжди підвищеної уваги.

Технології в наш час розвиваються стрімко, тому навчання персоналу є для нас найважливішим аспектом роботи. Всі наші працівники, а це більше сотні людей, знаходяться в постійному ритмі навчання і підвищенні кваліфікації. Адже від професійних якостей кожного з наших співробітників залежить дуже багато чого. Тому ми стежимо за тим, щоб персонал був уважним, відповідальним, правильно навченим і розумів, що в його роботі немає, і не може бути, дрібниць.

Про якість нашої роботи і про репутацію говорить і ще одна цифра – понад 1000 успішних проектів. У нашій діяльності ми стикалися з необхідністю забезпечити пожежну безпеку найрізноманітніших об’єктах. Житлові будинки та будівлі різного призначення, великі розважальні центри, офісні приміщення та підприємства – всі ці об’єкти, завдяки роботі нашої компанії, стали безпечними.

ТОВ «Перун» – це не просто обіцянки, це якісний результат, перевірений багатьма замовниками, підтверджений сертифікатами і випробуваний часом. Ми гарантуємо, що ваше майно і ваші життя будуть захищені від руйнівної стихії.

Читати більше

© 2003-2021.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок