+380 44 394-84-81

Коротко про нас

ТОВ Перун з 2003 року успішно працює на Українському ринку пожежної безпеки пропонуючи своїм клієнтам найширший спектр протипожежних заходів, починаючи з проектування, протипожежної обробки існуючого об’єкта і закінчуючи установкою систем пожежної сигналізації, димовидалення та пожежогасіння.

16 років

ми працюємо для вас на ринку пожежної безпеки

1091 проект

вже реалізовані на підприємствах, офісних будівлях, житлових будинках і розважальних центрах

53 працівника

які регулярно проходять навчання та атестацію в науково-виробничих центрах

Наші цінності

Ми сповідуємо наші цінності при веденні бізнесу, піклуючись про людей навколо нас, їх розвиток та безпеку

Зростання бізнесу

Найголовніше для будь-якої компанії – це зростання бізнесу. Компанія Perun не виняток, так як ми ставимо перед собою найамбітніші цілі, за допомогою яких і зростає наш бізнес. Ми постійно інвестуємо в розвиток компанії, щоб покращувати якість послуг, що надаються і збільшувати кількість задоволених клієнтів.

Розвиток особистості

Компанія Perun піклується про своїх співробітників, так як це найважливіший елемент в процесі побудови сильної і успішної компанії. Для нас важливий розвиток кожного співробітника як особистості і справжнього професіонала своєї справи. Саме тому ми постійно проводимо тренінги для співробітників, з метою поглиблення знань в різних сферах, що допомагає рости як кожному індивідуально, так і всієї компанії в цілому.

IMG_3409

Спорт

Наша компанія ставить наголос на створенні і підтримці своєї команди з міні футболу, ми вже стали переможцями і призерами багатьох турнірів. Саме футбол допомагає розвивати нам взаємовиручку, командний дух і загальну націленість на результат. Колективне подолання складнощів і прагнення до перемоги відбивається і на роботі, де теж дуже важливо мати підтримку, розуміння і допомогу товариша.

Аполітичність

Компанія Perun працює в трьох країнах світу і продовжує розвиватися на інших ринках, тому важливо піклуватися про бізнес і клієнтів, які іноді мають різні погляди. Саме тому ми повністю аполітична компанія, яка не симпатизує ніяким політичним силам і не бере участі в політичному житті країн, в яких ми працюємо.

Розвиток ринку

Для будь-якої компанії дуже важливий ринок, на якому вона працює. Це стосується і компанії Perun, яка працює на ринках трьох країн. Для нас дуже важливим є розвиток ринку в кожній країні, так як при наявності здорової конкуренції і хороших умов ринок буде тільки зростати, а якщо зростає ринок, то ростуть і всі компанії, які реалізують свої послуги на ньому.

Нам довіряють

Роки плідної та результативної роботи, більше 1000 задоволених клієнтів – ось основні свідчення того, що ми варті довіри. Важко виокремити з-поміж наших клієнтів тих, чиєю довірою ми пишаємося більше – для нас суттєва довіра кожного. Проте ми можемо назвати ряд відомих брендів, чиї імена можуть стати аргументом для майбутніх клієнтів: «ЄКО Маркет», «Novus», «Coca Cola», «Billerbeck», «McDonalds» та інші.

Сертифікати та Ліцензії

  • awward_1 Ліцензія Державної Інспекції техногенної безпеки
  • awward_2 Будівельна ліцензія ДАБІ
  • awward_3 Міжнародний сертифікат якості ISO: 9001
  • awward_4 Дозвіл на роботи з підвищеною небезпекою від Держпромгірнагляду
  • Layer-8 Визнання регістрасудоходства України

© 2003-2023.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені Разработка и продвижение сайтов

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок