+380 44 394-84-81

Пожежні щити

Місце зберігання інвентарю для ефективного гасіння пожеж на об'єкті

Пожежні щити

Місце зберігання інвентарю для ефективного гасіння пожеж на об'єкті

Детальніше

Призначення пожежного щита

Комплектація щита пожежногоДля гасіння пожежі будь-якого рівня складності необхідна дуже чітка і злагоджена робота пожежної команди. Однак найчастіше вогнище спалаху може бути локалізованим ще до прибуття пожежників власними силами. Однією із потрібних умов для цього – наявність в межах швидкої досяжності пожежного інвентарю.

Доцільно зберігати всі інструменти для гасіння пожежі в одному місці, щоб забезпечити до них швидкий доступ. Для цих цілей служить пожежний щит – невід’ємний елемент системи пожежної безпеки, що забезпечує зберігання інвентарю, необхідного для здійснення робіт з пожежогасіння в максимально доступному і зручному місці.

Пожежний щит з інструментамиЧасто пожежний інвентар беруть для повсякденних потреб і забувають повернути на пожежний щит. Це абсолютно неприпустимо, тому що у випадку пожежі необхідного інструменту не опиниться під рукою, це може привести до катастрофічних наслідків. Крім того, потрібно вміти правильно застосовувати пожежний інвентар – це допоможе ефективно застосовувати його під час пожежогасіння.

Комплектація стандартного пожежного щита

Пожежний щит з ящиком для піскуСтандартна комплектація пожежного щита включає такі інструменти:

  • лом;
  • сокира пожежна;
  • багор;
  • лопата штикова;
  • лопата совкова;
  • вогнегасник (може бути кілька різних типів);
  • відро пожежне;
  • ящик для піску.

У продаж щит пожежний надходить як з комплектацією, так і без неї. У випадку потреби клієнт може сам сформувати комплект для пожежного щита і купити потрібні інструменти.

Застосування пожежних інструментів

Протипожежний щитПожежна сокира, габарити якої дозволяють тримати її за поясом, незамінна у разі необхідності забезпечення швидкого доступу до потрібного місця шляхом ліквідації дерев’яних стін або перекриттів або ж розтину покрівлі. Для цього ж можна використовувати пожежний лом. Багром зручно розтягувати палаючі матеріали і розчищати місце пожежі. Лопати необхідні для розчищення завалів і закидання палаючих ділянок піском. В конусоподібних пожежних відрах можна носити воду або пісок.

Типи пожежних щитів

Як правило, пожежні щити випускаються двох типів – закриті та відкриті. Всі пожежні щити фарбують у червоний колір. Дуже важливо підтримувати всі інструменти, що розташовуються на пожежному щиті, в робочому стані і стежити за тим, щоб комплектація щита завжди була повною.

Альтернативний текст

© 2003-2021.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок