+380 44 394-84-81

Пожежні щити

Місце зберігання інвентарю для ефективного гасіння пожеж на об'єкті

catalog_item_2

Пожежні щити

Місце зберігання інвентарю для ефективного гасіння пожеж на об'єкті

Детальніше

Для забезпечення захисту від пожеж будь-які підприємства чи заклади мають бути забезпечені всіма засобами гасіння вогню. У приміщенні повинен бути  пожежний щит з вогнегасниками та інвентарем.

Своєчасне реагування дозволяє ліквідувати пожежу швидко та без значних втрат. Для миттєвого доступу до обладнання використовують пожежні щити, які обов’язково мають бути в місцях, де немає протипожежного водогону. Розташовують їх також на робочій території, якщо поблизу немає джерела водопостачання, у кількості з розрахунку 1 на 5000 кв. м площі.

Будь-хто може купити пожежний щит вітчизняного виробництва. Українська продукція якісна і надійна. При цьому вартість її помірна. Купуючи порожній щит, можна додатково замовити необхідне приладдя.

Якими бувають протипожежні щити і як їх правильно обладнати

У продажу є закриті й відкриті конструкції, а також стенди з ящиками для піску.

Відкриті щити зручні у використанні. Але інструменти з них часто використовують не за призначенням. На момент пожежі щось може загубитись або зламатись. Доступ до закритого щита обмежений, проте його перевага в більш надійному збереженні інвентарю.

Купуйте тільки якісне протипожежне обладнання у досвідченого постачальника. Якщо плануєте купувати інвентар окремо, пам’ятайте, що все має бути пофарбовано червоним.

У магазині ТОВ Перун можна купити повністю обладнані щити або укомплектувати порожні. Наше устаткування відповідає всім вимогам.

Стандартна комплектація щита в Україні включає:

  • три вогнегасники;
  • два багри;
  • дві лопати;
  • лом;
  • дві пожежні сокири;
  • відро конусної форми;
  • протипожежне полотно;

Можна придбати все окремо й сформувати повний комплект поступово. Проте економити на безпеці не варто. Вигідно та безпечно купувати все приладдя від виробника продукції можна одразу.

Не варто нехтувати чинними вимогами. Адже усе перелічене може колись знадобитись і врятувати ваше майно та навіть життя.

Пожежний стенд і все необхідне до нього

Шукаєте пожежні стенди, вогнегасники, інвентар?

Якісне обладнання можна придбати в Києві у лідера ринку. Це абсолютно безпечно і дуже вигідно. У ТОВ Перун є все, що треба для гасіння вогню: будь-яке устаткування, допоміжні засоби тощо.

Ми маємо власне виробництво, проектуємо та встановлюємо системи пожежної безпеки, проводимо вогнезахисну обробку приміщень.

Усі співробітники кваліфіковані, вони постійно вдосконалюють науково-технічні знання.

Наші товари – це висока якість за доступною ціною. Все відмінно функціонує і служитиме вам довго. В інтернет-магазині Перун ви знайдете пожежні щити та стенди різних конфігурацій. Всі вироби, обладнання та інвентар зроблені з якісних матеріалів.

Ви можете у нас купити протипожежний щит – зручний та міцний, а також вогнегасники різних видів, весь інвентар для пожежогасіння та багато іншого. Завдяки багаторічному досвіду ми добре орієнтуємося у потребах споживачів, вдосконалюємо товари та надаємо на них гарантію. Ви можете скористатися адресною доставкою і зробити покупку не виходячи з дому.

Ми дбаємо про ваш комфорт і безпеку!

Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст

© 2003-2023.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені Разработка и продвижение сайтов

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок