+380 44 394-84-81

Пожежні шафи

Елемент інвентарю, для зберігання пожежного рукава та інших засобів гасіння пожежі

Пожежні шафи

Елемент інвентарю, для зберігання пожежного рукава та інших засобів гасіння пожежі

Детальніше

Організація пожежної безпеки

Пожежна шафаПожежна безпека  – це складний комплекс заходів та інструментів, призначених для запобігання, виявлення, локалізації та, в кінцевому підсумку, ліквідації вогнища загоряння та пожежі. Від правильної організації системи пожежної безпеки часто залежить не тільки збереження матеріальних цінностей, а й людські життя. Тому дуже важливим є не тільки проходження усіх процедур, передбачених на випадок виникнення пожежі, але й також і максимальне дотримання найдрібніших вимог до комплектації матеріальної бази для системи пожежогасіння. Одним з обов’язкових елементів протипожежної системи вважаються пожежні шафи.

Різновиди пожежних шаф

Пожежна шафа – це елемент необхідного пожежного інвентарю, що служить для зберігання в ньому пожежного рукава, а також інших засобів для гасіння пожежі. Зазвичай пожежні шафи випускаються декількох різновидів:

  • приставні
  • вбудовані
  • навісні

Облаштування пожежних шаф

Шафа для пожежного кранаЯк випливає з назви, навісні шафи зазвичай підвішуються на стіни, тому можуть випускатися як із задньою стінкою, так і без неї. Вбудовані зазвичай монтуються в стінних нішах, а приставні також можуть розташовуватися в нішах, спираючись на підлогу. Пожежна шафа може мати відсік, який призначений для зберігання одного або двох вогнегасників. Пожежний напірний рукав всередині шафи розміщується в спеціально облаштованому, так званому, кошику, або касеті, в якій він розміщується у скатаному вигляді. Касета може мати конструкцію, яка обертається. Крім того, у шафах зазвичай є отвір, що служить для підключення пожежного крану.

Управління пожежогасінням

Також у пожежній шафі можливе розміщення дистанційного керування пожежними насосами, що мають електричний привід засувками водопроводу на входах в будівлю, кнопок включення пожежних сповіщувачів та протидимового захисту. В цьому випадку пожежна шафа має бути такого розміру, при якому перераховане вище обладнання, не буде заважати швидкому розгортанню пожежного кран-комплекту уразі потреби.

Альтернативний текст

© 2003-2021.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок