+380 44 394-84-81

Пожежні шафи

Елемент інвентарю, для зберігання пожежного рукава та інших засобів гасіння пожежі

catalog_item_3

Пожежні шафи

Елемент інвентарю, для зберігання пожежного рукава та інших засобів гасіння пожежі

Детальніше

Організація пожежної безпеки

Пожежна шафаПожежна безпека  – це складний комплекс заходів та інструментів, призначених для запобігання, виявлення, локалізації та, в кінцевому підсумку, ліквідації вогнища загоряння та пожежі. Від правильної організації системи пожежної безпеки часто залежить не тільки збереження матеріальних цінностей, а й людські життя. Тому дуже важливим є не тільки проходження усіх процедур, передбачених на випадок виникнення пожежі, але й також і максимальне дотримання найдрібніших вимог до комплектації матеріальної бази для системи пожежогасіння. Одним з обов’язкових елементів протипожежної системи вважаються пожежні шафи.

Різновиди пожежних шаф

Пожежна шафа – це елемент необхідного пожежного інвентарю, що служить для зберігання в ньому пожежного рукава, а також інших засобів для гасіння пожежі. Зазвичай пожежні шафи випускаються декількох різновидів:

  • приставні
  • вбудовані
  • навісні

Облаштування пожежних шаф

Шафа для пожежного кранаЯк випливає з назви, навісні шафи зазвичай підвішуються на стіни, тому можуть випускатися як із задньою стінкою, так і без неї. Вбудовані зазвичай монтуються в стінних нішах, а приставні також можуть розташовуватися в нішах, спираючись на підлогу. Пожежна шафа може мати відсік, який призначений для зберігання одного або двох вогнегасників. Пожежний напірний рукав всередині шафи розміщується в спеціально облаштованому, так званому, кошику, або касеті, в якій він розміщується у скатаному вигляді. Касета може мати конструкцію, яка обертається. Крім того, у шафах зазвичай є отвір, що служить для підключення пожежного крану.

Управління пожежогасінням

Також у пожежній шафі можливе розміщення дистанційного керування пожежними насосами, що мають електричний привід засувками водопроводу на входах в будівлю, кнопок включення пожежних сповіщувачів та протидимового захисту. В цьому випадку пожежна шафа має бути такого розміру, при якому перераховане вище обладнання, не буде заважати швидкому розгортанню пожежного кран-комплекту уразі потреби.

Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст

© 2003-2023.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені Разработка и продвижение сайтов

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок