+380 44 394-84-81

Пожежні крани

Пожежні крани використовуються для підключення до трубопроводу пожежного рукава та іншого обладнання, призначеного для гасіння пожежі

Пожежний кран – один з найголовніших інструментів боротьби з пожежею. До установки і перевірки стану пожежного крана пред’являються особливі вимоги, тому що від їх роботи багато в чому залежить швидкість боротьби зі стихією та матеріальні збитки.

Пожежні крани відносяться до первинних засобів пожежогасіння і розраховані на те, що ними може, в разі необхідності, скористатися кожен.

Трохи історії

Пожежний кран – це відносно новий винахід, якщо насоси були відомі ще до нашої ери, хоч і не використовувалися, то пожежні крани з’явилися лише в кінці дев’ятнадцятого століття. Їх поява і широке застосування пов’язано з промисловою революцією і Англією, адже нові заводи і фабрики стали гостро потребувати  захисту від вогню і можливості своєчасного гасіння пожежі.

Пожежний клапан

Принцип роботи пожежного крана схожий з принципом роботи звичайного крана у ванній або на кухні, але його зовнішній вигляд і частота використання сильно відрізняються. Так, пожежний кран складається з декількох важливих функціональних елементів, головним з яких є пожежний клапан.

Пожежні клапани бувають двох видів, в залежності від матеріалу – латунні і чавунні. Крім того, розрізняють ще кутові пожежні крани і прямі пожежні крани.

Де використовуються пожежні крани?

Як вже було сказано, пожежні крани відносяться до первинних засобів пожежогасіння, тому сфера їх застосування та використання досить широка: театри, кінотеатри та розважальні заклади; дитячі садки, школи та гуртожитки; житлові будинки вище 12 поверхів.

Альтернативний текст

© 2003-2021.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок