+380 44 394-84-81

Пожежні кран-комплекти

В якості первинного засобу вогнегасіння в квартирах використовується пожежний кран - комплекти

Pozharn.kran.komplekt-PPK-25-20-2-1

Пожежні кран-комплекти

В якості первинного засобу вогнегасіння в квартирах використовується пожежний кран - комплекти

Детальніше

Важливим елементом системи пожежної безпеки є пожежні кран-комплекти. За своєю суттю вони відносяться до водних інструментів пожежогасіння, і розміщуються всередині будівлі. Пожежний кран-комплект бачив кожний, так як цей засіб пожежогасіння є первинним.

Трохи історії

Знайомі для всіх червоні шафи з абревіатурою ПКК з’явилися відносно недавно, але дуже добре себе зарекомендували в питаннях боротьби з вогнем. Пожежні крани вперше почали використовувати в Англії в кінці дев’ятнадцятого століття. Чому саме промислово розвинена Англія стала батьківщиною засобів пожежогасіння – зрозуміло – треба було подбати про безпеку заводів і фабрик.

Елементи

Пожежний кран-комплект складається з декількох функціональних елементів. Пожежна шафа служить для захисту і збереження обладнання, вона запобігає пошкодженням і виходу обладнання з ладу; несанкціонованому або неправомірному використанню засобів пожежогасіння. Також в комплект входять: ручний вхідний кран, пожежний рукав з головками, тримач рукава і перекривний ствол.

Важливість і особливості

Пожежна безпека завжди була одним з найважливіших питань в житті не тільки суспільства, а й кожної окремо взятої людини. На сьогоднішній день, пожежні кран-комплекти стали затребуваними не тільки в офісних будівлях або на підприємствах, а й серед власників приватних квартир. Так як вони досить ефективно використовуються в випадку оперативної ліквідації загоряння.

Ми рекомендуємо використовувати для оперативної ліквідації загоряння в квартирі саме пожежний кран-комплект квартирний, так як він досить простий у використанні. Крім того, ця модель зарекомендувала себе ще й тим, що її легко підтримувати в робочому стані і можна бути впевненим, що в екстреній ситуації загоряння вдасться швидко погасити.

Ще одним засобом боротьби з вогнем є коридорний кран-комплект, який призначений для установки в житлових будинках. Важливою його властивістю є те, що він досить простий у використанні і, так само, як і квартирний кран-комплект, може використовуватися кожною людиною в разі необхідності.

Перевірка стану

Дуже важливо, щоб ПКК постійно був, що називається «в повній бойовій готовності», тобто, щоб обладнання завжди було готовим до використання. З цією метою, відповідно до нормативних документів, два рази на рік проводяться роботи з технічного обслуговування обладнання. В ході яких проводиться огляд ПКК і перевірка його справності.

Компанія ТОВ «Перун» більше 15 років працює на ринку пожежної безпеки і рекомендує не ігнорувати правила і норми безпеки, особливо в питаннях захисту особистого майна – квартир і приватних будинків, адже ваша безпека залежить в першу чергу від вас.

Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст

© 2003-2023.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені Разработка и продвижение сайтов

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок