+380 44 394-84-81

Пожежне обладнання

Повний перелік наших товарів

Руйнівний вплив пожежі може не тільки завдати великих матеріальних збитків, а й зашкодити здоров’ю та життю людей. Щоб уникнути таких страшних наслідків, необхідно мати можливість швидко відреагувати на проблему. Для оперативної боротьби з полум’ям ТОВ Перун пропонує за доступною ціною придбати сучасні засоби пожежної безпеки.

Кожен з товарів супроводжується повним пакетом документів, погоджених та затверджених державним пожежним наглядом. Наявність необхідних сертифікатів та ліцензій підтверджує їх ефективність, гарантуючи безпеку вам, вашій оселі чи офісу.

Пожежне обладнання в Києві: різновиди

Асортимент пристроїв для гасіння вогню включає все необхідне для подолання пожеж різного ступеня та походження:

  1. Вогнегасники. Найвідоміше обладнання для пожежної безпеки — балон з порошковою (мінеральні солі та гідрофобні добавки), пінною або газовою діючою речовиною (діоксид вуглецю). Однаково успішно справляється із загорянням техніки, машини чи будинку.
  2. Рукава. Трубопровід, який відповідає за подачу води або розчинів до місця гасіння. Виготовляється з синтетичних матеріалів з прогумованим шаром всередині. Існують напірні рукава (дозволяють гасити полум'я під великим тиском), всмоктувальні та напірно-всмоктувальні (підійдуть для відкачування з відкритих водойм або водопровідних мереж).
  3. Кран-комплекти. Первинні протипожежні засоби в квартирах та приватних будинках. Систему розміщують прямо в коридорі. Для її захисту служить спеціальна шафа, що запобігає несанкціонованому використанню.
  4. Стволи. Пристрої для утворення спрямованого струменя води або піни. Мають можливість зміни властивостей струменя (суцільний, розсіяний або захисна завіса) та куту його нахилу.
  5. Крани. Використовуються для підключення гідрантів до трубопроводів пожежного обладнання. Від їх стану та пропускної здатності залежить результативність і швидкість боротьби з вогнем.
  6. Шанцевий інструмент. Незамінні елементи пожежогасіння на невеликих площах або у важкодоступних місцях, без яких не обходиться жоден магазин пожежного обладнання. Сокира та лом є ідеальними портативними інструментами, коли потрібно розламати двері, стіну або частину покриття. Багром зручно розчищати місце пожежі, а лопатами ‒ закидати ділянки піском.
  7. Пожежні щити. Спеціальні місця для зберігання інвентарю, що вміщують лом, багор, сокиру, лопати, вогнегасники, ящик з піском і відро. Разом з щитом можна одразу купити пожежне обладнання повної комплектації чи обрати з прайсу власний оптимальний варіант.
  8. Пожежні шафи. Призначені для зберігання пожежного рукава. Можуть бути приставними (розміщуються на підлозі), вбудованими (монтуються в ніші) або навісними (підвішуються на стіну). Додатково шафи можуть містити вогнегасники, отвір для підключення крана, прилади для віддаленого управління насосами, кнопки включення протидимного захисту та пожежних сповіщувачів.
  9. Засоби самозахисту. Саморятівники ‒ це маски індивідуального захисту для дорослих та дітей. Головне їхнє призначення ‒ попередження отруєння чадним та іншими токсичними газами. Існують ізолюючі та фільтруючі маски. Другі є більш популярними через меншу вартість, але не здатні працювати в приміщеннях, де немає достатньо кисню.

Протипожежне обладнання від ТОВ Перун

Головною спеціалізацією компанії є проектування та монтаж протипожежних систем для будинків, офісів, торговельних і розважальних центрів, підприємств.

Кожен зі співробітників усвідомлює важливість і відповідальність своєї справи. Досвід професіоналів та їх постійна праця над самовдосконаленням є гарантами вашої безпеки та взаємовигідної співпраці. Звернувшись до них, ви можете купити протипожежне обладнання в Києві та отримати якісну консультацію з усіх питань.

Читати більше

Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст

© 2003-2022.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені Разработка и продвижение сайтов

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок