+380 44 394-84-81

Пожежна сигналізація

Пожежна сигналізація призначена для виявлення задимлення і загоряння на ранній стадії і передачі сигналу про пожежу на пульт спостереження, а також запуску протипожежних систем таких як оповіщення про пожежу, димовидалення, пожежогасіння і т.д.

Пожежну сигналізацію можна умовно розділити на два типи:

Адресна

Більш інформативна і дорога система в порівнянні з безадресної. Принцип дії такий, що у кожного датчика прописується адреса – певне конкретне приміщення і при його спрацюванні ми можемо визначити конкретне місце загоряння або задимлення. Як правило адресна система пожежної сигналізації використовується на великих об’єктах різної сфери призначення, її установка в обов’язковому порядку регламентується законодавчими документами. Замовте прямо зараз прорахунок системи адресної пожежної сигналізації.

Безадресна

Більш доступний варіант пожежної сигналізації в порівнянні з адресною системою, але менш інформативний. Принцип дії такий, що на один шлейф (кабель) вішається до 50 теплових або до 20 димових датчиків. Шлейф може проходити через кілька приміщень і при спрацюванні пожежного датчика не буде зрозуміло конкретно в якому з приміщень виникла пожежа, так як тривога буде показана на всьому шлейфі. Установка безадресної сигналізації в обов’язковому порядку регламентується законодавчими документами. Замовте прямо зараз прорахунок системи пожежної сигналізації.

Наші фахівці підберуть необхідний тип пожежної сигналізації та пожежних датчиків саме для Вашого об’єкту, зроблять коректний розрахунок і видадуть оптимальні ціни по виконанню робіт. Ми враховуємо різні норми і вимоги які можуть пред’являтися при проектуванні протипожежних систем і робіт, українськими, міжнародними страховими компаніями, WDS та ін. Замовте прямо зараз прорахунок вартості пожежної сигналізації.

Чому ми?

Доступна ціна

Великий досвід проектування і монтажу систем, більше 13 років на ринку!

Система контролю якості виконання робіт ISO 9001

Сертифіковане обладнання

Підтримка гарантії виробника

Альтернативний текст

ТОВ ПЕРУН 2003-2020

Замовити
зворотний дзвінок