+380 44 394-84-81

Проектування пожежної сигналізації в Києві

Проектування пожежної сигналізації – це етап, без якого неможливий якісний монтаж сповіщувачів. Він передбачає виконання досліджень, розробку схем, а також інші дії, необхідні для створення детального проекту пожежної сигналізації.

Проектуванняпожежної сигналізації
Установкапожежної сигналізації
Обслуговуванняпожежної сигналізації

У Києві подібними роботами займаються досвідчені професіонали ТОВ Перун. Вони мають великий досвід робіт у сфері створення подібних документів, виконують проектування систем протипожежного захисту будь-якої складності. Гарантуємо індивідуальний підхід та доступну вартість.

Проектування систем пожежної сигналізації: етапи

Створення надійної системи захисту будівлі від загоряння вимагає багато зусиль та часу. Особливе місце в процесі займає розробка проектів систем пожежної сигналізації. Це обов'язковий етап на шляху до повноцінного захисту приміщення. Він передбачає створення документів, які узгоджуються не тільки з замовником, а й державними органами, контролюючими пожежну безпеку.

Вони перевіряють проект, в разі відсутності помилок — затверджують його. Після цього документ отримує офіційний статус, стає законною підставою для установки захисного обладнання. Експерти з нашої компанії знають всі тонкощі процедури, тому відносяться до розробки з усією відповідальністю. Проект системи пожежної сигналізації вони розробляють за чітким алгоритмом:

  • Написання технічного завдання. У процесі обов'язкова взаємодія з клієнтом. Узгоджуються елементи конструкції, характеристики, тип техніки та її особливості.
  • Обстеження об'єкта. Під час процедури співробітники виявляють особливості споруди, що впливають на монтаж та розміщення пристроїв, а також проводять необхідні виміри.
  • Створення кошторису. Документ являє собою своєрідний фінансовий звіт. У ньому чітко розписуються витрати на оплату робіт майстрам, ціна матеріалів.
  • Проведення аудиту. У процесі перевіряється протипожежний стан будівлі, виявляються його дефекти.
  • Розробка ескізу. На основі отриманої інформації співробітники компанії створюють приблизний зразок проекту.
  • Затвердження ескізу. Замовник ретельно вивчає зразок і, в разі повної відповідності вимогам, затверджує його.

Після цього, проектна документація пожежної сигналізації в Києві передається в державні органи для остаточного затвердження. Отримання позитивної відповіді є сигналом до переходу на наступний етап – встановлення обладнання.

Проект пожежної сигналізації від ТОВ Перун

Самостійно створити документацію, яка без проблем затверджується у всіх інстанціях, неможливо. Для цього необхідний досвід та наявність спеціальних знань. Саме тому варто звернутися до співробітників нашої компанії. Вони стежать за останніми змінами в законодавстві, розуміються в сучасних технологіях, а також знають всі тонкощі роботи з подібним обладнанням. Щоб оцінити їхню роботу, варто оформити замовлення послуги телефоном або через електронну заявку. Дізнатися точну ціну можна після консультації.

Чому ми?

Доступна ціна

Великий досвід проектування і монтажу систем, більше 13 років на ринку!

Система контролю якості виконання робіт ISO 9001

Сертифіковане обладнання

Підтримка гарантії виробника

Альтернативний текст

© 2003-2021.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок