+380 44 394-84-81

24 Жовтня, 2019

Особливості адресної пожежної сигналізації

2019/10/shutterstock_285951224.jpg

Значення і важливість наявності пожежної сигналізації в приміщеннях будь-якого призначення – очевидні. Адже саме завдяки їй можна зберегти нерви, здоров’я, майно і життя. Але, як і в будь-якому іншому питанні, в системах пожежної безпеки необхідно розбиратися, тут є свої нюанси. Фахівці компанії «Перун» добре знають всі тонкощі пов’язані з пожежною сигналізацією, але в цій статті ми зосередимо свою увагу на такому типі пожежної сигналізації, як адресна.

Головною відмінністю адресної пожежної сигналізації є наявність в ній адресних датчиків. Кожному контрольному пристрою в адресній пожежній сигналізації призначений своя особлива адреса, тобто покажчик на конкретне розташування, завдяки чому, у випадку загоряння, можна точно встановити, де саме знаходиться вогнище.

Розрізняють два види адресної пожежної сигналізації: адресно-порогову і адресно- аналогову. Адресно-порогова пожежна сигналізація побудована за принципом постійного контролю стану датчиків. Всі датчики підключені до, так званого, контрольного пульту, на який датчики подають різні сигнали. Це можуть бути сигнали, що повідомляють, що стан конкретного датчика перебуває в межах «Норми» або ж, що датчик «Запилений», але найголовніший сигнал – «Пожежа». У випадки надходження сигналу про пожежу можна з точністю визначити, в якому саме приміщенні виникла пожежа. Більш вдосконаленим варіантом систем адресної пожежної безпеки вважається адресно-аналогові. У них відсоток помилкових повідомлень мінімізований.

Спеціалісти компанії «Перун» допоможуть вам підібрати той тип пожежних сигналізації, який буде оптимальним саме для вашого приміщення і ваших умов.

Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст

© 2003-2023.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені Разработка и продвижение сайтов

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок