+380 44 394-84-81

24 Жовтня, 2019

Навіщо потрібна система димовидалення?

2019/10/dymoudalenye.jpg

Всім відомо, що при пожежах дуже часто люди страждають навіть не від впливу високих температур, а від диму, який утруднює дихання, знижує видимість і паралізує людину. Саме тому, що пожежна безпека об’єкта ґрунтується на досить широкому комплексі заходів, важливо не забувати про те, що приміщення має бути оснащене системою димовидалення.

З назви системи слідує її основне призначення і функції: система димовидалення або іншими словами приточно-витяжна вентиляція потрібна для відводу диму і евакуації людей під час пожежі.

Розрізняють декілька видів систем димовидалення. Перший – статистична система, суть роботи якої зводиться до того, що система спрацьовує на те, щоб дим з одного приміщення не надходив в інше, таким чином, дим локалізується. Другий – динамічна система, яка працює за принципом видалення диму і своєчасної подачі чистого повітря в приміщення.

Крім того системи димовидалення можна розділити ще й на автоматичні і напівавтоматичні. Різниця цих двох систем в тому, що в першому випадку система димовидалення включиться одночасно з системою пожежогасіння, а ось напівавтоматичну систему доведеться приводити в дію додатково.

Фахівці компанії «Перун» наполягають на тому, що в питаннях забезпечення пожежної безпеки не буває дрібниць. Ми з однаковою увагою підходимо до різних питань пожежної безпеки, будь-то підбір системи пожежного сповіщення або ж димовидалення, і готові проконсультувати Вас з найширшого спектру професійних питань.

Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст

© 2003-2023.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені Разработка и продвижение сайтов

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок