+380 44 394-84-81

Наші послуги

Багаторічний досвід в проектуванні, монтажі та обслуговуванні протипожежних систем, та виконанні протипожежних робіт

ТОВ Перун — пожежна безпека

Компанія ТОВ «Перун» працює на ринку пожежної безпеки з 2003 року. Ваша безпека – це наша робота. Для нас немає значення, обслуговуємо ми будинок або офіс великої компанії, ми розуміємо, що вогонь однаково небезпечний для всіх, тому в нашій роботі не може бути дрібниць.

Які ж послуги ми надаємо? В рамках нашої компетенції знаходяться всі можливі види робіт, пов’язані з питаннями пожежної безпеки, а в останні роки ми надаємо ще й послугу відеоспостереження та контролю доступу.

Але якщо зосередитися на основному напрямку нашої діяльності, то це, перш за все обстеження об’єкта та розробка проекту системи протипожежної безпеки. Крім того, монтаж, налагодження, підтримка і ремонт різних систем в офісах, будинках і установах.

Компанія ТОВ «Перун» працює з системою охорони та пожежної сигналізації на об’єкті; системами пожежогасіння і протипожежного водопостачання; системою димовидалення та протипожежних завіс та інше.

Але крім реалізації комплексних заходів протипожежної безпеки та створення цілісної системи на об’єкті, фахівці компанії ТОВ «Перун»: можуть допомогти в розробці проектної документації, провести компетентну експертизу об’єкту, а також запропонувати заходи з вогнезахисту окремих конструкцій або виробів.

Наші клієнти не зобов’язані знати всіх тонкощів пожежної безпеки, головне, що їм потрібно – прийняти рішення працювати з нами, далі діяти будемо ми – зважено і професійно.

Читати більше

Альтернативний текст

© 2003-2021.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок