+380 44 394-84-81

Монтаж блискавкозахисту в Києві

Потрапляння блискавки може спричинити пожежу, несправність техніки та техногенну катастрофу. Створення проекту ‒ це лише перший крок для грозозахисту споруд. Наступним і не менш відповідальним етапом є безпосередньо встановлення системи. Створити якісний блискавкозахист в Києві допоможуть майстри ТОВ Перун. Звертаючись до них, ви можете бути впевнені в безпеці людей та в збереженні цілісності вашого майна.

Проектування блискавкозахисту

Фахівці врахують всі деталі щодо типу та розміщення будівлі, та створять персональний план робіт для кожного замовника. Відповідальність, увага до деталей та оптимальна на влаштування блискавкозахисту ціна в Києві є головними перевагами співпраці з компанією.

Монтаж блискавкозахисту: особливості та етапи

Найбільш вразливими до грози є висотні будівлі, споруди поблизу відкритих водойм та високих ґрунтових вод, ліній електроживлення та зв’язку. Рішення про монтаж систем блискавкозахисту приймають на основі всіх особливостей об’єкту. Залежно від кінцевої мети можна виділити внутрішній та зовнішній захист. Перший є націленим на збереження електроніки в будинку, а другий ‒ на збереження будинку в цілому.

Будь-яка система захисту від блискавок складається з приймача, струмовідводів та заземлювачів. Головне їхнє завдання: прийняти на себе удар струму, відвести його найкоротшим шляхом до землі та нейтралізувати.

Залежно від принципу дії улаштування блискавкозахисту будівель і споруд може бути:

  1. Пасивним. Традиційна система, що вловлює блискавки завдяки металічному штирові в найвищій точці конструкції. Головною причиною її вищої популярності є більш доступна вартість.
  2. Активним. Має приймач, що створює широке поле для притягування розряду (до 95-ти просторових метрів). Такий пристрій може захистити не тільки основну будівлю, а й ті, що поруч з нею. Недоліком такої системи залишається досить висока ціна.

Після вибору блискавкозахисту та проведення всіх розрахунків починаються наступні процеси:

  1. Підбір і доставка необхідних матеріалів та обладнання.
  2. Земляні та висотні роботи (створення заземлення, прикріплення струмовідводів та монтаж стержня приймача).
  3. Проведення контрольних вимірювань і тестувань.
  4. Заповнення технічного звіту.
  5. Введення в експлуатацію.

На кожному з етапів встановлення блискавкозахисту потребує чіткого слідування стандартам та регламентованим нормам. Від правильності їх виконання залежить не тільки цілісність будівлі, технічного обладнання та майна, а й здоров’я та життя людей.

Влаштування блискавкозахисту в Києві

Проектування та монтаж протипожежних систем є головною спеціалізацією ТОВ Перун. За спиною компанії понад 16 років досвіду та близько тисячі успішно завершених проектів на найрізноманітніших об’єктах: житлових будинках, розважальних центрах, офісах та підприємствах. 

Співробітники організації ‒ справжні професіонали своєї справи, що усвідомлюють її важливість і необхідність. Кожен з них постійно знаходиться в ритмі навчання, щоб підтримувати високу кваліфікацію в час стрімкого розвитку технологій. Підтвердженням цьому є купа сертифікатів та висока репутація серед замовників.

Обираючи нас, можете бути впевнені в безпеці вашої власності від руйнівної стихії.

Чому ми?

Доступна ціна

Великий досвід проектування і монтажу систем, більше 13 років на ринку!

Система контролю якості виконання робіт ISO 9001

Сертифіковане обладнання

Підтримка гарантії виробника

Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст

© 2003-2023.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені Разработка и продвижение сайтов

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок