+380 44 394-84-81

Інше

Детальніше про наші товари, послуги та ціни Ви можете дізнатися у наших фахівців

po_1010

Інше

Детальніше про наші товари, послуги та ціни Ви можете дізнатися у наших фахівців

Детальніше

На сьогоднішній день існує досить велика кількість різних засобів гасіння пожежі, якісь з’явилися відносно недавно, а якісь, що називається, пройшли випробування часом. Так, шанцевий інструмент – тобто ручний пройшов випробування часом і до сьогоднішнього дня використовується при гасінні пожежі на ранніх стадіях.

Трохи історії

Напевно, найлегендарніший інструмент пожежогасіння – це відро. Відром гасили пожежі практично відразу після його винаходу. Але всім відомо, що сьогодні під час пожежі використовують не звичайне – конусне відро. Існує легенда, нібито таке відро вперше стали використовувати англійські моряки, яких змусили працювати пожежниками. Але це стовідсотковий міф, так як раніше в відрах зберігали воду і пісок на випадок пожежі, розставляючи ці самі відра по кімнатах. Зрозуміло, що для зберігання води використовувалися звичайні і навіть квадратні відра, але ніяк не конусоподібні.

Розгадка химерної форми пожежного відра – дуже проста. Конусоподібне відро, яке неможливо поставити, неможливо також і застосовувати в господарстві, а значить його не вкрадуть і при пожежі воно буде на пожежному щиті.

Як застосовують шанцевий інструмент?

Лопата потрібна для локалізації низових пожеж на початковій стадії, з її допомогою засипають вогнище піском. Крім того можливе і інше використання – для розчищення ділянки.

Лом при гасінні пожежі використовується за призначенням – тобто в якості важеля, часто буває, що він незамінний для того, щоб пробити отвір або розкрити якусь конструкцію.

Сокира – по аналогії з ломом також використовується за призначенням – для розчищення шляху або розбирання якоїсь конструкції, крім того іноді сокиру використовують для пересування по нахиленій площині.

Пожежний гак і багор необхідні для розбору конструкції в важкодоступних місцях.

Навіщо потрібен пожежний щит?

Пожежний щит – необхідний для того, щоб персонал міг швидко знайти необхідний інвентар і локалізувати або загасити пожежу на ранніх стадіях. Відповідно до вимог, кожне підприємство на своїй території має мати пожежний щит.

Пожежний щит повинен бути пофарбований в яскраво-червоний колір, а ось його комплектація залежить від того, на якому саме об’єкті розташований цей щит. Бувають пожежні щити для гасіння загорянь твердих матеріалів; горючих рідин і газів; електроустановок; пожеж на сільськогосподарських об’єктах; пожеж на об’єктах, де проводяться вогненебезпечні роботи.

Навіщо потрібні азбестові полотна?

У разі якщо осередок загоряння невеликий за площею і горіння припиняється без доступу кисню, можна застосувати азбестові полотна або ж повстяні мати. Ці засоби захисту необхідні і обов’язкові для нафтосховищ, електростанцій, заправок і так далі.

Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст

© 2003-2023.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені Разработка и продвижение сайтов

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок