+380 44 394-84-81

Декларація пожежної безпеки

Декларація пожежної безпеки в Києві

Після змін в українському законодавстві, що відбулися в 2013 році, з'явився новий, обов'язковий для багатьох підприємств, документ – декларація пожежної безпеки. Він скасував раніше існуючий дозвіл від державних органів з питань пожежного захисту.

Пожежна декларація: основна інформація

p>Тепер певним категоріям підприємців потрібна тільки правильно оформлена декларація. Самостійно створити її досить складно, тому краще довірити справу професіоналам з ТОВ “Перун”. Ми працюємо в Києві багато років, та вже встигли допомогти багатьом вдячним клієнтам.

Перед тим, як оформити документ, необхідно уважно розібратися, що це та для чого потрібно. Зазначеним терміном називають своєрідне підтвердження того, що матеріально-технічна база підприємства повністю відповідає вимогам, встановленим в законодавстві (йдеться саме про пожежну безпеку).

Правильно складена декларація пожежної безпеки обов'язкова для більшості об'єктів, які здійснюють підприємницьку діяльність. Саме на її основі будуються відносини власників бізнесу з державними пожежними органами. Крім цього, важливість документа полягає також в тому, що без нього неможливо проектування і монтаж протипожежних систем.

У Києві, як і інших містах України, декларація потрібна в наступних ситуаціях:

  • проектування об'єктів;
  • введення їх в експлуатацію;
  • реконструкція будівель.

В останньому випадку існує два варіанти розвитку подій: може створюватися нова декларація відповідності пожежної безпеки або просто вносяться зміни в існуючий документ. Все залежить від кількості та характеру виконаних робіт на об'єкті.

Подача готового примірника може здійснюватися самим власником підприємства, або особою, яка має права на нього. Це може бути господарське відання, право довічного успадкованого володіння, а також оперативне управління. Допускаються також інші права, котрі встановлені в договорі або законі. Все це обов’язково перевіряється компетентними органами. Тому наші співробітники одразу уточняють ці моменти.

Що включає декларація відповідності вимогам пожежної безпеки?

Затверджений державою зразок включає основну інформацію, що стосується стану самого об'єкта. Сюди входять дані про оцінку пожежних ризиків. Вони вказується тільки в одному випадку – вимоги пожежної безпеки не можуть бути виконані в повному обсязі. Декларація про пожежну безпеку також включає розділ про оцінку можливого збитку, який можуть отримати треті особи від пожежі.

У ньому містяться реквізити страхувальних документів, а також результат оцінки можливої ​​шкоди. У цьому випадку можливі два варіанти. Перший передбачає взяття відповідальності за шкоду самим власником. Другий варіант позначає страхування власних ризиків. Ці дані дозволяють правильно побудувати стратегію дій в разі форс-мажорних ситуацій.

Грамотна декларація ДСНС від ТОВ “Перун”

Нашою перевагою є професійний та всебічний підхід до справи. Всі співробітники мають відповідну кваліфікацію та багатий досвід роботи в цій галузі, тому відмінно складають подібні документи. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що декларація відповідності вимогам протипожежної безпеки буде складена правильно. Від вас вимагається тільки надати необхідну інформацію про об'єкт.

Решта турбот наші співробітники візьмуть на себе. Ми виконуємо ретельне обстеження будівлі, а також аналізуємо технічну та проектну документацію. На основі отриманих даних складається декларація відповідності ДСНС. Її приймуть без будь-яких повернень та поправок. Крім професійного підходу, вас приємно здивує також доступна ціна послуг. Пропонуємо адекватну вартість та високу якість надання послуг.

Щоб дізнатися, скільки коштує декларація з пожежної безпеки або уточнити деталі розробки документа, достатньо зателефонувати нашим менеджерам. Також ви можете скористатися спеціальною кнопкою, що забезпечує зворотний зв'язок. Кваліфіковані співробітники оперативно зв'яжуться з вами всього через декілька хвилин. Якщо виникають питання або труднощі з оформленням заявки, завжди можете розраховувати на допомогу досвідчених консультантів.

Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст

© 2003-2022.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені Разработка и продвижение сайтов

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок