+380 44 394-84-81

Проектування блискавкозахисту в Києві

Ні для кого не секрет, що блискавка ‒ це природне явище, яке утворюється в негативно зарядженій області хмари. Електричний розряд спрямовується до землі, обираючи для себе найкоротший шлях. Під удар можуть потрапити дерева, технічні конструкції і будівлі, що стає причиною пожеж, обвалів та уражень людей струмом.

Монтаж блискавкозахисту

Першим кроком до запобігання таких страшних наслідків є проектування блискавкозахисту, здійснити яке допоможуть фахівці компанії “Перун”. Основною діяльністю організації є проектування протипожежних систем та їх наступний монтаж.

Спеціалісти розрахують та створять персональний план для кожного замовника, спираючись на його особисті потреби та регламентовані норми. Кінцева вартість проектування блискавкозахисту буде напряму залежати від виду об’єкта, що необхідно захистити, та типу самої системи.

Системи захисту від блискавок складають:

  1. Приймачі. Частина споруди або ж ізольована конструкція, що притягує до себе удар. Можуть бути пасивними (металевий штир, встановлений в найвищій точці) чи активними (пристрій, створюючий поле для виклику розряду).
  2. Струмовідводи. Шляхи, що проводять розряд від приймачів до заземлення. Розміщуються по периметру об’єкта на чітко встановлених відстанях.
  3. Заземлювачі. Відповідають за нейтралізацію струму. Можуть бути природними (металеві чи залізобетонні конструкції в контакті з землею) чи штучними (система з вертикальних електродів, з’єднаних одним горизонтальним).

Правильний підбір елементів та проведення необхідних розрахунків ‒ це нелегка справа, що потребує максимальної уваги до деталей, тож краще замовити проект для блискавкозахисту в Києві у справжніх професіоналів своєї справи. Важливо усвідомлювати, що від якості систем безпеки залежить не лише збереження матеріальних цінностей, а й здоров’я людей.

Проект блискавкозахисту від ТОВ Перун

Взаємна довіра та цілковита відповідальність ‒ головні пріоритети в роботі компанії. За її спиною понад 16 років діяльності та понад тисячу успішно завершених проектів.

Співробітники мають великий професійний досвід та приймають участь в постійній програмі навчання, щоб іти в ногу з часом та розвитком технологій. Звернувшись до них, ви отримаєте якісне та точне проектування блискавкозахисту в Києві за доступною ціною.

Чому ми?

Доступна ціна

Великий досвід проектування і монтажу систем, більше 13 років на ринку!

Система контролю якості виконання робіт ISO 9001

Сертифіковане обладнання

Підтримка гарантії виробника

Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст

© 2003-2022.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені Разработка и продвижение сайтов

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок