+380 44 394-84-81

Блискавкозахист

Блискавкозахист призначений для захисту будівель і споруд від попадання блискавки, яка може призвести до пожежі, техногенної катастрофи, виходу з ладу обладнання

За принципом дії системи близкавкозахисту можна розділити на:

Активна

Активна система блискавкозахисту має такі ж складові що і пасивна, крім штиря (наконечника), тут це активний блискавкоприймач, який створює спеціальне поле для виклику удару блискавки на себе. Один такий пристрій може забезпечити захист 36000м2. Установка блискавкозахисту в обов’язковому порядку регламентується законодавчими документами в сфері пожежної безпеки. Замовте прямо зараз прорахунок вартості активного блискавкозахисту.

Пасивна

Класична система блискавкозахисту містить в собі – металеву сітку, штирі, дроти і заземлювачі. Штир – металевий близкавкоприймач повинен бути встановлений в найвищій точці, таким чином він і вловлює блискавки. Така система як правило дешевше активного блискавкозахисту. Використовується і як окремий компонент, і як пристрій в цілому. Установка блискавкозахисту в обов’язковому порядку регламентується законодавчими документами в сфері пожежної безпеки. Замовте прямо зараз прорахунок вартості пасивної системи блискавкозахисту.

Наші фахівці підберуть необхідний тип блискавкозахисту саме для Вашого об’єкту, зроблять коректний розрахунок і видадуть оптимальні ціни по виконанню робіт. Ми враховуємо різні норми і вимоги які можуть пред’являтися при проектуванні блискавкозахисту – українськими, міжнародними страховими компаніями, WDS та ін. Замовте прямо зараз прорахунок вартості блискавкозахисту.

Чому ми?

Доступна ціна

Великий досвід проектування і монтажу систем, більше 13 років на ринку!

Система контролю якості виконання робіт ISO 9001

Сертифіковане обладнання

Підтримка гарантії виробника

Альтернативний текст

© 2003-2021.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок