+380 44 394-84-81

24 Жовтня, 2019

Особливості безадресної пожежної сигналізації

2019/10/pozharnaya-sygnalyzatsyya.jpg

Коли мова заходить про те, щоб забезпечити пожежну безпеку будь-якого об’єкта, то завжди важливо врахувати максимальну кількість факторів. Традиційно вважається, що адресний тип пожежної сигналізації – кращій, так як він дозволяє точно визначити приміщення, в якому виникло загоряння. Але компанія «Перун» працює над забезпеченням пожежної безпеки різних об’єктів, тому ми добре знаємо, що обирати адресну пожежну сигналізацію не завжди доречно.

Якщо мова йде про те, щоб максимально убезпечити від пожежі невелике приміщення, маленький офіс і магазин, то логічно вибрати безадресний тип пожежної сигналізації.

Отже, давайте розберемося, в чому ж особливості саме безадресної пожежної сигналізації. На відміну від адресної, безадресна сигналізація показує тільки два крайніх стани шлейфу: «Норма» або ж «Пожежа». При цьому, сигнал про небезпеку відбивається із зазначенням номера шлейфа, що не дозволяє вказати точно приміщення, де виникло загоряння. Але, коли мова заходить, про невеликі приміщення, то ця обставина не є великою проблемою. До того ж, слід зазначити, що безадресні пожежні сигналізації економічніші, порівняно з адресними, це робить їх оптимальним вибором для малого і середнього бізнесу.

Фахівці компанії «Перун» у своїй роботі враховують не тільки встановлені законом норми і технологічні новинки, а й особливості кожного окремо взятого об’єкта, тому можуть порекомендувати і підібрати оптимальний тип пожежної сигналізації для Вас.

Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст
Альтернативний текст

© 2003-2023.ТОВ ПЕРУН. Всі права захищені Разработка и продвижение сайтов

Якщо у Вас залишилися питання стосовно Вашого замовлення прохання передзвонити нашому менеджеру на вказаний телефон.

+380 44 394-84-81

Замовити
зворотний дзвінок